Contact

MEBLE-PYREK
Zjednoczenia 17 Street
34-130 Kalwaria Zebrzydowska, Poland

mobile. +48 602 501 974
mobile. +48 608 772 398
e-mail: poczta@meblepyrek.pl


Wyświetl większą mapę

Sales

 

Wyprzedaż mebli ekspozycyjnych w atrakcyjnych cenach-obniżki aż do 50%

1.Mam do zaoferowania meble kuchenne ,  których fronty wykonane są z okleiny teakowej i MDF-u lakierowanego na wysoki połysk. Meble są nowe, wykonane na systemie TIP-ON (otwieranie frontów bez uchwytów). Cenna jest taka atrakcyjna ponieważ są to meble ekspozycyjne, które można osobiście obejrzeć w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu wysłania dokładnego projektu mebli wraz z wymiarami.

 

2.Mam do zaoferowania meble kuchenne wysokiej klasy, są to meble wykonane z okleiny naturalnej dębowej połączone z czarnym akrylem. Meble są nowe, wykonane na zawiasach i podnośnikach Bluma co świadczy o wysokiej jakości i gwarantuje niezawodną eksploatację przez długi okres. Cenna jest taka atrakcyjna ponieważ są to meble ekspozycyjne, które można osobiście obejrzeć w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu wysłania dokładnego projektu mebli wraz z wymiarami.

3.Mam do zaoferowania meble kuchenne wysokiej klasy, są to meble których fronty wykonane są z drewna bukowego. Meble są nowe wykonane na zawiasach i podnośnikach GTV co świadczy o wysokiej jakości i gwarantuje niezawodną eksploatację przez długi okres. Cenna jest taka atrakcyjna ponieważ są to meble ekspozycyjne, które można osobiście obejrzeć w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu wysłania dokładnego projektu mebli wraz z wymiarami.

4.Mam do zaoferowania meble kuchenne wysokiej klasy, są to meble których fronty wykonane są z drewna czereśniowego. Meble są nowe, wykonane na zawiasach i prowadnicach samo-domykających  Hafnera co świadczy o wysokiej jakości i gwarantuje niezawodną eksploatację przez długi okres. Cenna jest taka atrakcyjna ponieważ są to meble ekspozycyjne, które można osobiście obejrzeć w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt w celu wysłania dokładnego projektu mebli wraz z wymiarami.

pl en